آرشیو موزیک

دانلود آهنگ جدید

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بعد از ظهر امروز(۳۱ اردیبهشت ماه) با ورود یک سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های البرز غربی و مرکزی و به صورت پراکنده در غرب‌، مرکز و سواحل غربی دریای خزر رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.
به گزارش ایسنا، احد وظیفه افزود: امروز (۳۱ اردیبهشت) بارش باران اوایل شب در استان‌های آذربایجان شرقی، نواحی مرکزی‌ اردبیل و شمال زنجان تشدید می‌شود.
وی در ادامه گفت:‌ فردا ( اول خرداد ماه) سامانه بارشی در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، نواحی مرکزی و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی فعال است و سبب رگبار،‌ رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در این مناطق می‌شود. این وضعیت به‌تدریج بخش‌های غربی، غربی یزد و شمال کرمان را فرا می‌گیرد.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه کرد: فردا (اول خرداد ماه) بارش‌ها در برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی‌،‌ جنوب اردیبل، شمال زنجان و نیمه غربی اصفهان شدت بیشتری دارد. روز چهارشنبه (۲ خرداد ماه) رگبار، رعد وبرق و وزش باد در این مناطق ادامه خواهد داشت و بارش‌ها در دامنه‌های جنوبی البرز تشدید می‌شود.
وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا (اول خردادماه) نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود و بیشترین و کمترین دمای این روز به ۲۷ و ۱۸ درجه سانتیگراد می ‌رسد. آسمان پایتخت چهارشنبه (۲ خرداد ماه) نیمه ابری دربعضی ساعات ابری همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد، گاهی افزایش باد قابل پیش‌بینی و بیشترین دمای این روز به ۲۶ درجه سانتیگراد و کمترین آن به ۱۷درجه سانتیگراد می‌رسد.

رپ

Comments are closed.