آرشیو موزیک

دانلود آهنگ جدید

عباس آخوندی در دیدار نخست وزیر سوریه با تاکید بر لزوم تدوین یک طرح واقعی برایاجرای برنامه های امضاء شده میان دو طرف و تصحیح برخی از قوانین و تشکیل کمیته پیگیری و نظارت بر اجرای توافقنامه های دراز مدت، اظهار کرد: بخش خصوصی و دولتی ایران آماده مشارکت گسترده در مرحله بازسازی سوریه است.
مقتدی صدر: پیروزی ما در انتخابات پارلمانی بسیاری را ناراحت کرد. برای شما دعا می‌کنم. ما به اصلاحات ادامه می‌دهیم و هرگز کوتاه نخواهیم آمد.
آذری‌جهرمی: متخصصان ما در این پیام‌رسان‌ها از همه وجود مایه می‌گذارند و کار می‌کنند؛ اما با این حال گاهی مشاهده می‌شود که افکار عمومی همراهی نمی‌کنند و در برخی موارد بی‌اعتمادی وجود دارد. مخاطرات شبکه‌های اجتماعی واقعی است لذا باید با مردم صحبت کرد تا افکار عمومی توجیح شوند؛ البته نگرانی‌های مردم هم مهم است. پیام‌رسان‌های داخلی از نظر خلاقیت و توانمندی در سطح بالایی هستند و همه توان خود را پشت این کار قرار داده‌اند.
علی ربیعی: سعی ما بر این است که کمترین تاثیر را در کسب و کار ما داشته باشد و آثار خروج دولت آمریکا از برجام و زندگی مردم کمترین اثر را خواهد داشت. در واقع رابطه مساله تحریم و ارز در زندگی روزمره مردم با پشتیبانی از سیاست‌های ارزی که دولت با نرخ ارزی که اختیار می‌گذارد، به حداقل برسانیم. در حقیقت ما شاهد بودیم که آمریکا این انتظار را داشت که بازار ایران متشنج شود اما اتفاق خاصی در بازار رخ نداد.
حجت‌الاسلام صدیقی: برجام یک باج‌گیری بود. با چه جرأتی می‌توانیم به اروپایی‌ها اعتماد کنیم. برجام قصه پرغصه‌ای است که از ابتدا دنیای غرب کلاه گشادی را برای ایران آماده کرده بود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید از این موضوع غافل شویم که مذاکره و پذیرفتن برجام حاصل تصمیم گیری مجموعه نهادهای کلیدی نظام همچون دولت، مجلس، شورای عالی امنیت ملی و با نظر مساعد رهبر معظم انقلاب بوده است.
آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری برای اینکه راه باز باشد مسیر را باز گذاشتند تصریح کرد: اما امروز عده‌ای عناصر ناپاک می‌گویند اگر قرار است کسی بازخواست شود خود مقام معظم رهبری است و این همان جاهلیتی است که وارد کشور ما شده و برخی جریانات سیاسی ما را این جاهلیت فراگرفته و مقام معظم رهبری در موضع مظلومیتی مانند مظلومیت جدش یعنی حضرت علی(ع) قرار گرفته است.
عبدالصمد خرم آبادی دبیر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه : در صورتی که واحد های صنفی پس از اطلاع رسانی به فعالیت صنفی و یا تبلیغاتی خود در بستر شبکه اجتماعی تلگرام ادامه دهند . وزارت صنعت معدن و مراجع صنفی اقدامات قانونی لازم را بعمل آورند.
سورنا ستاری، معاون رئیس جمهور: اگر جلوی دیجی‌کالا را بگیرید، آمازون وارد خواهد شد. اگر جلوی آپارات را بگیرید، یوتیوب وارد خواهد شد. اگر جلوی کافه بازار را بگیریم، پلی‌استور اینجاست. تلگرام حاصل بی‌عرضگی خودمان است. نمی‌شود یک اپلیکیشن خارجی در کشور راست‌راست راه برود و اپلیکیشن داخل تا خواست کاری بکند، فلان دادگاه یا سازمان، احضار و بازخواستش کند.
علی کریمی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به دلیل مصدومیت، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست داد. این ملی‌پوش که در روزهای ابتدایی حضور در تمرین تیم ملی، از ناحیه کمر احساس درد کرده بود، براساس صلاحدید کادرفنی و پزشکی تیم ملی، نمی‌تواند در جام جهانی به میدان برود.

رپ

Comments are closed.